Pedikúra - Footlogix

Pedikúra/ FOOTLOGIX medicínská péče o chodidla 

Chodidla jsou součástí těla, které věnujeme velmi málo péče a pozornosti. A právě nohy mohou být dokonalou vizitkou toho, jak o sebe muži i ženy pečují.
Naše studio si pro Vás připravuje novou poradenskou službu v oblasti genetických narušených chodidel jako /ploché nohy, vbočená palec, kladívkové prsty atd...
A zároveň Vám poradíme, jak tyto a jiné zdravotní problémy nohou zlepšit. Je důležité si uvědomit, že vše záleží na pevné vůli každého z nás.
Začneme od REFLEXOLOGIE,  je to stará léčba a stále velmi učinná a oblíbená... o vaších chodidlech řekne vše.

REFLEXOLOGIE

Je stará léčba, jež prostřednictvím rukou a nohou působí na ostatní oblasti v těle za pomoci různých tlakových bodů, které se nachází na dlaních a chodidlech.
Je to terapie dotykové léčby, soustředujíci se na určité body, které příznivě ovlivňují působení na jiné části těla jako /uvolnění bolesti hlavy, blokádu krční páteře, špatné trávení, bolesti kloubu atd...
Pokuď máte př. ploché nohy těžko Vaše reflexní body budou fungovat jak mají, Vaše lymfodrenáž bude špatně proudit tělem, a tak už jsou první příznaky zdravotních problému, které na sebe jednoduše navazují.
Další iformace najdete na naších stránkách ZDRAVÁ CHODIDLA HANÁKJakou péči Vám nabízí A - Studio kosmetiky?

Mokrá/Medicinská pedikúra FOOTLOGIX         
  • změkčení chodidel footlogix lázní
  • důkladná dezinfekce chodidel
  • footlogix calus změkčení chodidel
  • odstranění otlaků a staré kůže/ footlogix penzou
  • upravení nehtové kůžičky
  • upravení nehtů do požadovaného tvaru
  • následuje peeling, regenerační krém

Dále nehty můžeme zkrášlit P-shinem, lakováním ze širokého výběru barev, francouzské lakování nebo potažení přírodních nehtů SHELLAKEM, který zajistí dlouhodobě dokonalý vzhled.

Pro dokonalou péči chodidel na závěr doporučujeme teplý parafínový zábal, který zajistí dlouhodobou vláčnost a jemnost pokožky.

Parafínový zábal - jedná se o působení teplého parafínu, který příznivě reaguje na pohybové ústrojí, jak pro zdravé klouby, tak i klouby zatížené onemocnéním, např. artrózou. Aplikace vhodná i na atopický exém.

Vaše zdraví je ve Vašich rukou