Manikúra

Péče o nehty A-Studia kosmetiky

Krásné a přírodní nehty je přání každé ženy. Proto k nám přišel nový CND Holiday Collectin tak zvaný Shellac.
Je to žhavá novinka, kterou dosáhnete na svém přírodním nehtu výraznosti, sytosti barvy, lesku, trvanlivosti a přitom nepoškodili
dlouhodobě nehtovou ploténku.
Aplikace je velice jednoduchá a časově nenáročná.
Shellac je tak dokonalý, že vrstvením různých barev a kombinací si vytvořite odstín, jehož můžete být jedinou nositelkou této barvý.
Proto neváhejte a vyzkoušejte. Stačí se objednat a Vaše manikérka zodpoví veškeré otázky na téma SHELLAC.


Stejně jako Vaše pleť, i ruce potřebují péči. Jsou neustále vystavovány námaze, změnám teplot a při nedostatečném ošetření dochází k rychlému stárnutí kůže na rukou.Jakou péči Vám nabízí A - Studio kosmetiky?

Nehty upravíme do požadovaného tvaru ošetříme nehtovou kůžičku použijeme peeling, který odstraní odumřelé buňky na kůži rukou. Naneseme masku, která ruce zvláční a zregeneruje nakonec můžeme nehty lakovat nebo upravit přírodní péči P-shine (japonská manikúra).

Když své nehty pečujete, ale ony jsou stále lámavé, můžeme Vám nabídnout potažení Shellakem originální péči gel laku – dosáhnete dlouhodobého tvaru i vzhledu, po kterém jste vždy toužila. Máte možnost širokého výběru barev.
Při každé příležitosti,  budou Vaše nehty upravené, krásné a velice praktické.
Další péči, kterou pro Vás připravujeme. 

HAND TREATMENT/OŠETŘENÍ RUKOU/
Elixír pro vaše namáhané ruce. Navrací rukám energii a zářivý vzhled. Pokožka bude vláčná a hladká. Použití kosmetických přípravků peelingu, parafínu.

NEHTOVÁ TERAPIE - REFLEXOLOGIE
Je to stará léčba jež prostřednictvím rukou nebo nohou se působí na ostatní oblasti v tělě za pomoci různýh tlakových bodů, které se nachází na dlaních nebo chodidlech. Terapie dotykové léčby se soustředuje na určité body, které blahodárně působí a jejích výhodou je zjištění příčin zdravotních problému.
                                                                                                                                  P-SHINE/JAPONSKÁ MANIKURA
P-shine je ošetření a pěstění přírodních nehtů, vhodné nejen pro ženy, ale i pro muže.
Dokonalou péčí je i teplý parafínový zábal, který ruce prohřeje a dlouhodobě zjemní a zvláční, vhodný je i pro atopický exzém.  Dopřeje, Vaším nehtům dokonalou přírodní výživu a péči po dlouhodobě poškozených nehtů. Po již první aplikaci zaručen 100% výsledek.

SHELLAK
Originální a první gel lak na světě. Patentová značka Shellak zajistí dokonalé dlouhodobé pevné, krásné nehty. Výběr moderních odstínů barev. Možnost aplikace i na nehty nohou.

PARAFÍNOVÝ ZÁBAL
Jedná se o působení teplého parafínu, který příznivě reaguje na pohybové ústrojí, jak pro zdravé klouby, tak i klouby zatížené onemocnění  např. artrózou. Aplikace vhodná i na atopický exém.