Líčení A-Studio kosmetiky

Správně provedené nalíčení zvýrazní Vaše přednosti a zakryje drobné nedostatky.
Každá žena je jedinečná, proto líčení v našem pojetí začíná už rozhovorem s klientkou, pro jakou příležitost potřebuje nalíčit, jaké je její momentální rozpoložení a jak má líčení celkově vyznít.
Dbáme přitom jak na správnou volbu barev, tak na jejich citlivé nanesení.

Nabízíme dekorativní přírodní kosmetiku ALCINA, kterou se u nás můžete nechat nalíčit, ale i pořídit do kabelky.

Chcete se umět profesionálné nalíčit?

A-Studio kosmetiky, Vám dopřeje denní i večerní líčení.

A samožřejmě odvážnějším i extravagantní líčení, lepení umělých řas nebo trsů, které tolik nezatěžují přírodní řasy a mohou se používat opakovaně.
Nebo vylepšit tvar řasů trvalou na řasy, která je dlouhodobá a velice efektivní.

Vaši návštěvu doplníme poradenstvím o stylu a barvě líčení, v kterém se budete cítit příjemně a budete jej ráda nosit.

DENNÍ LÍČENÍ

Není líčení jako líčení a ani u denního líčení to není jinak. Proto bereme v potaz, jaká je Vaše profese a pro jakou příležitost potřebujete nalíčit. Rozlišujeme tak např. business, každodenní či sportovní make-up. Protože pouze detailním poznáním Vaších potřeb dokážeme perfektně podtrhnout Vaší osobnost.

VEČERNÍ LÍČENÍ NEBO EXTRAVAGANTNÍ

Večerní a extravagantní líčení se používá zejména při významnějších společenských událostech, jako např. divadelní představení, ples, vernisáže, koncerty či firemní večírky. Samy uvidíte, že stát se královnou večera není tak snadné. Ať jste přes den rázná manažerka, křehká květinářka či žena v domácnosti, objevte v sobě pravou dámu a dejte to okolo všem znát!

SVATEBNÍ LÍČENÍ

Svatba patří bezesporu k nejvýznamějším dnům v našem životě, během nějž jste v centru pozornosti všech ostatních a hlavně fotografů. Stojí proto za to investovat do kvalitně, profesionálně provedeného nalíčení, které napomůže k tomu udělat ze svatby nezapomenutelný zážitek. Ať už chcete podtrhnout svou něžnou křehkost či zdůraznit přitažlivost a sexepíl, vždy Vám dopomůže naše A-Studio kosmetiky.

Využije služeb A-Studia kosmetiky a přijděte si k nám zvolit správný typ make-upu na vaši pleť.